Mistrz Polski w wędkarstwie morskim!

W dniach 14-17 maja br. odbyły się w Darłowie Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Morskim. Nasz kolega Tomasz Kosiński, który reprezentował Okręg Mazowiecki został Międzynarodowym Mistrzem Polski w wędkarstwie morskim. Dodajmy że dla kolegi Tomasza Kosińskiego jest to dopiero drugi sezon startów w imprezach rangi krajowej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów i aby troszeczkę podnieść poprzeczkę (bo jak wiadomo tylko nowe wyzwania motywują do ciągłego dążenia do doskonałości) tym razem życzymy także sukcesów na polu międzynarodowym.

Kolego Tomku po takim wyczynie miejsce w kadrze narodowej czeka!

Wspomnieć należy także, że Mistrzostwa Polski w wędkarstwie morskim były wyjątkowo udane dla Okręgu Mazowieckiego PZW którego reprezentanci zdobyli również Drużynowe Mistrzostwo Polski.W skład Mistrzowskiej drużyny weszli:

Kol. Witold Janiak - Koło PZW nr 7 Warszawa-Ochota
Kol. Andrzej Rudnicki - Koło PZW nr 3 Warszawa-Ursynów
Kol. Piotr Ziółkowski - Koło PZW nr 6 Warszawa-Wola

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Serdeczne gratulacje także dla trenera kadry Okręgu Mazowieckiego Kol. Tomasza Frelika z Koła PZW nr 6 Warszawa-Wola, bez którego odniesienie tak wielkiego sukcesu byłoby chyba niemożliwe, a na pewno w znacznym stopniu utrudnione.

Z wędkarskim pozdrowieniem,
Kapitanat Sportowy Koła PZW nr 28 Warszawa-Ursynów
Wasze komentarze (0)